فرزاد فرزین و زنان

بازنشر اختصاصی از مجله ی :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اولین آهنگی که خواند، «شراره» نام داشت. نه این شراره‌ای که این روزها معروف شده! نه، یک «شراره» دیگر. فرزاد فرزین چند سالی است که با صدای قوی خود، هواداران زیادی در میان جوانان پیدا کرده است. در این شماره از او خواستیم که نظرش را در 10 نکته درباره زنان بگوید. بخوانید:


 

حساس، احساساتي و البته زودرنج

خانم‌ها نسبت به آقايان حساس‌تر هستند. به دليل احساسات زياد و يا بهتر است بگويم غليان احساسات‌شان، زودتر از آقايان با ديگران ارتباط برقرار مي‌كنند حتي قادرند با اشياء و حيوانات نيز رابطه احساسي برقرار كنند، كاري كه به ندرت در آقايان اتفاق مي‌افتد. اين احساسات وقتي با حس مادرانه عجين مي‌شود، ديگر قابل توصيف نيست. به دليل احساساتي بودن، طبيعتا زودرنج‌تر هستند و آقايان بايد كاملا مراقب حركات، رفتارها و صحبت‌هاي خود باشند تا آنها را آزرده و ناراحت نكنند.


 

مديران موفق

خانم‌ها در اكثر مسائل بسيار دقيق هستند و اگر برخي خصوصيات گفته شده را به اين دقت اضافه كنيم، مي‌توانيم نتيجه‌گيري كنيم كه خانم‌ها يا مدير نمي‌شوند يا اگر مدير شوند، قطعا مدير موفقي خواهند بود. حتي مي‌توانند اين مديريت را در فضاي خانه و خانواده نيز به نحو احسن اجرا كنند.


 

دوستي‌هاي سستي دارند

دوستي‌هاي خانم‌ها با خانم‌ها به اندازه دوستي آقايان با جنس مرد، محكم نيست. به طور كلي مي‌توان گفت آقايان با معرفت‌تر هستند، اما خانم‌ها حتي سر مسائل جزئي و كم اهميت با دوستان صميمي خود قطع رابطه مي‌كنند و به راحتي آنها را از دست مي‌دهند. البته اين مسأله مربوط به زندگي زناشويي نمي‌شود، اين مسأله فقط در رابطه با همجنسان خودشان صدق مي‌كند.


 

نظافت 20

اكثر خانم‌ها به تميزي و نظافت خيلي اهميت مي‌دهند. نظم و ترتيب براي آنها بسيار مهم است و حتي گاهي قادر به تحمل افراد شلخته نيستند. دوست دارند محيط كار و زندگي‌شان هميشه تميز و مرتب باشد و همه چيز سرجاي اصلي خودش قرار داشته باشد. اين خصلت را كمتر در آقايان مشاهده مي‌كنيد. 


 

آشپزهاي خوب ولي نه به اندازه آقايان

خانم‌ها معمولا آشپز‌هاي ماهر و خوبي هستند. كميت آشپزي آنها به طور كلي بهتر از آقايان است اما همچنان كيفيت آشپزي آقايان بهتر است و هميشه بهترين آشپزهاي دنيا مرد بوده اند. هر كاري هم مي‌كنند نمي‌توانند در آشپزي به پاي آقايان برسند. 


 

باهوش و ريزبين

اكثر خانم‌ها از هوش بالايي برخوردار هستند و اگر از اين هوش به درستي استفاده كنند به موقعيت زيادي دست پيدا خواهند كرد، علاوه بر هوش سرشار، بسيار ريزبين هستند و به نكاتي دقت مي‌كنند كه شايد بسياري از آقايان به آن نكات اهميت نمي‌دهند. گاهي اين نكات بسيار مهم است و گاهي نيز اصلا اهميت ندارد، اما به هر حال خانم‌ها ريزبيني خاص و منحصر به فرد خود را دارند.


 

زيادي كنجكاوند، باور كنيد

خانم‌ها خيلي كنجكاو هستند و به نظر من روي بسياري مسائل كه كنجكاوي بيهوده است، زياد از حد كنجكاوي مي‌كنند به طور كلي چون ريزبين هستند، هميشه در حال كنجكاوي هستند غافل از اينكه اين كنجكاوي بعضي جاها كار دستشان مي‌دهد. اما از حق نگذاريم يك جاهايي هم اين كنجكاويشان خيلي به درد بخور مي‌شود.


 

هم فرشته، هم شيطان

خانم‌ها كاملا با آقايان متفاوت هستند. هم مي‌توانند اينقدر خوب باشند كه فقط شبيه فرشته‌ها باشند و هم مي‌توانند اينقدر بدجنس باشند كه حتي يك سور به شيطان هم بزنند. البته اين موضوع شايد در مورد آقايان نيز صدق كند، اما اصولا مردها يك كم خاكستري‌تر هستند. 


 

خوب حرف مي‌زنند

خانم‌ها دوست دارند بيشتر از اينكه شنونده باشند، گوينده باشند. دوست دارند هميشه شنونده داشته باشند تا بتوانند صحبت كنند. گاهي به نكاتي اشاره مي‌كنند كه براي استحكام زندگي زناشويي مي‌تواند بسيار مفيد باشد، در حالي كه ممكن است آقايان حتي به آن نكات توجه نكنند. ولي به طور كلي و در نهايت خانم‌ها همراهان بسيار خوبي هستند و وجود آنها لازم و ضروري است.


 

امان از حسادت زنانه

هيچ‌كس نمي‌تواند اين حقيقت را انكار كند كه خانم‌ها حسود هستند، البته همه انسان‌ها مي‌توانند حسود باشند، اما اين حس در خانم‌ها بيشتر است. حسادت‌هاي زنانه گاهي زندگي را نابود مي‌كند. هرگز نبايد كاري كنيد كه اين حس آنها انگولك شود، وگرنه واي به حالتان.

 

 

 

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: